Olimpiādes, konkursi

2016./2017. māc.g.

Pasaules Ģeogrāfijas olimpiādes kandidātu atlase  (angļu valodā)

  • Miks Bleija – 5. vieta/ 10.v.

Skolotāja: Zaiga Armane

Pierīgas novadu apvienības 2.klases “Prāta banka” olimpiāde

Ropažu vidusskolas komandai 1.VIETA /18 v.

  • Jēkabs Zuters
  • Ance Eglīte
  • Margita Sirsniņa
  • Valts Porietis

Skolotājas: Ramona Poga; Elena Suveizda

Pierīgas novadu apvienības latviešu valodas 4. klašu olimpiāde

19.04.2017.

  • Lizete Apse – 12.v./ 39.v.  ATZINĪBA
  • Sindija Uzuleņa – 15.v./ 39.v.

Skolotāja: Elita Strazdiņa

Pierīgas novadu apvienības Bioloģijas alternatīvā komandu olimpiāde “Lapsiņas” 7. – 8. klasēm

6. vieta/ 14.v.

  • Agnese Bleidele
  • Elīna Graudiņa
  • Jurģis Cīrulis
  • Marta Zukule

Skolotāja: Gundega Ganiņa

Pierīgas novadu Vizuālās mākslas alternatīvā olimpiāde

10.04.2017.

1.-2. klašu grupā

  • Adelīna Suveizda – 1.VIETA

Skolotāja: Elena Suveizda

Pierīgas novadu “Atjautības dienas ” olimpiāde 4.-5.kl.

10.04.2017.

Ropažu vidusskolas komanda 5v./6.v

  • Sindija Uzuleņa
  • Francis Vimba
  • Anna Aukšmukste
  • Krista Juriņenoka

Skolotājas: Zaiga Armane, Baiba Lukaševiča

Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas alternatīvā 8.klašu olimpiāde  A grupa

  • Agnese Bleidele – 1./14. 1.VIETA

Skolotāja Ārija Bukeviča

Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas alternatīvās olimpiāde “Izteiksmīgā runa” 7.klasēm

  • Anna Beļska (B.grupa) – 6. / 11.
  • Karīna Hasanova (B grupa) – 9. /11.

Skolotāja: Ārija Bukeviča

Pierīgas novadu apvienības alternatīvā angļu valodas olimpiāde 8.klasēm

27.03.2017.

  • Ričards Avots – 25./ 37.
  • Dāvis Sargūns – 28./37.

Skolotāja: Ilze Lindberga

Pierīgas novadu apvienības alternatīvā angļu valodas olimpiāde 4.klasēm

27.03.2017.

  • Francis Vimba – 21./ 37.

Skolotāja: Ilze Lindberga

Valsts ģeogrāfijas 34. olimpiādes 2.posms

Pierīgas novadu apvienības skolu 10. – 12.klašu grupā

22.02.2017.

  • Miks Bleija (11.kl.) – 1./22. 1.VIETA
  • Zanda Zelma Lece (11.kl.) – 15./22.
  • Leo Ritvars dalbiņš (10.kl) – 21./22.

Skolotāja Zaiga Armane

Pierīgas novadu Ģeogrāfijas alternatīvā olimpiāde 7.-9.klašu komandu

22.02.2017.

Ropažu vidusskolas komanda 15./17.

  • Lukass Polis
  • AgnetaBondare
  • Marta Zukule
  • Paula Jermaloviča

Skolotāja Zaiga Armane

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Latvijas toņi un pustoņi”

Pierīgas skolu 1.kārta

1.-3.klašu gr.

Kopdarbs “Rotātie šķīvji” – Izvirzīts 2. kārtai

  • Valts Porietis
  • Dārta Motte
  • Daniels Rogulis

Skolotāja Gunta Darbvare

4.-6.klašu grupa

Kopdarbs “Kangaru kalnu milzis” – Izvirzīt 2. kārtai

  • Ernests kleins
  • Samanta Bota
  • Lizete Apse

Skolotāja Gunta Darbvare

7. -9. klašu grupā

Kopdarbs “Nākotnes sakta” – Izvirzīts 2. kārtai

Skolotāja Vaira Lece

Pierīgas skolēnu skatuves runas konkurss 1.kārta (10. – 12.klašu grupa)

16.02.2017. Jaunmārupes pamatskolā

  • Linda Bardina (11.kl.) – II pakāpe

Skolotāja Lidija Markeviča

Angļu valodas alternatīvā olimpiāde 10. – 12. klašu grupa

09.02.2017. Ulbrokas vidusskolā

  • Miks Bleija (11.kl.) – 1./36. 1. VIETA

 

Pierīgas novadu apvienības

Valsts Fizikas 67.olimpiādes 2.posms (11.klase)

20.01.2017.

  • Miks Bleija (11.kl.) – 4./8.

Skolotāja Anna Pūriņa

3. – 4. klašu angļu valodas alternatīvā olimpiāde “Edelweiss”

25.01.2017. Mārupes vidusskolā

  • Melissa Altuhova  (3.kl.) – 28./33.

Skolotāja Iveta lapiņa

Pierīgas novadu apvienības latviešu valodas un literatūra11.-12. klašu olimpiāde (2016./2017.māc.g.)

  • Zanda Zelma Lece (11.kl.) – 4./11. – ATZINĪBA

Skolotāja – Lidija Markeviča

Pierīgas novadu apvienības latviešu valodas un literatūras 8.-9. klašu olimpiāde (2016./2017.māc.g.)

  • Paula Jermaloviča (8.kl.) – 17./23.
  • Dana Beļakova (9.kl.) – 23./23.

Skolotāja – Lidija Markeviča

Pages: 1 2 3 4