Olimpiādes, konkursi

2018./2019. mācību gads

Pierīgas novadu apvienības dabaszinību jomas alternatīvā olimpiāde 8.-9.klasēm

13.03.2019

8.-9. klašu komanda – iegūta ATZINĪBA

  • Jurģis Cīrulis  (9.kl.)
  • Kitija Jeršova (8.kl.)
  • Andris Velmeris (8.kl.)
  • Paula Vīgante (8.kl.)

Skolotāja Gundega Ganiņa

Valsts Ģeogrāfijas 36.olimpiādes 2.posma Pierīgas novadu apvienības skolu rezultāti 10.-12.klasei

  • 9.klase – Krišjānis Šteinfelds – iegūta 17.v. no 26 dalībn.

Skolotāja Zaiga Armane

Pierīgas novadu apvienības jauno pētnieku forumā “Skolēni eksperimentē”

Darba tēma “Dabas likumsakarību izpēte dzīvnieku valstī divos kontinentos”

  • 8.klase – Magdalēna Ausma Ostina – iegūta 2.vieta

Skolotāja Gundega Ganiņa

Pierīgas novadu apvienības Ģeogrāfijas alternatīvās olimpiāde 7. – 9.klasei 

8.-9.klašu komanda – iegūta 4.vieta

  • Kitija Jeršova
  • Daniela Justīne Zvilna
  • Aleksejs Vancāns
  • Kristaps Klišāns

Skolotāja Zaiga Armane

Valsts Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiāde 2.posms

4.02.2019.

  • 10.klase – Agnese Bleidele – iegūta ATZINĪBA
  • 9.klase – Aleksis Tukišs – 16.v no 21. vietas

Skolotāja Gundega Ganiņa

Pierīgas novadu apvienības matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm

15.02.2019.

  • 6.klase – Linards Štraups – iegūta ATZINĪBA
  • 6.klase – Kārlis Velmers – 42. v. no 68. vietas
  • 7.klase – Kristaps Klišāns  – 20. v. no 50. vietas
  • 7.klase – Krista Juriņenoka – 29.v. no 50. vietas

Skolotāja Anna Pūriņa

Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiādē “Prāta banka”

2.klases komanda ieguva 2.vietu

Dalībnieki:

  • Rūdolfs Sirsniņš
  • Agnese Laurina
  • Haralds Kiršis
  • Normens Krilkovs

Skolotāja – Indra Ķeķe

Valsts vēstures 25.olimpiāde 9.klasēm

11.01.2019.

  • Krišjānis Šteinfelds – 9.vieta (no 23.v)
  • Nikola Klišāne – 10.vieta (no 23.v.)
  • Jurģis Cīrulis – 12.vieta (no 23.v.)

Skolotāja: Velga Rorberga-Bleija

Valsts Fizikas 69.olimpiāde 9.klasēm

18.01.2019.

  • Markuss Ilgažs – 17.vieta (no 20.v.)
  • Jurģis Cīrulis – 20.vieta (no 20.v.)

Skolotājs: Armands Maslovskis

Pierīgas novadu apvienības latviešu valoda un literatūras 8. – 9.klašu olimpiāde

14.01.2019.

  • Kitija Jeršova – iegūta 2.vieta

Skolotāja Lidija Markeviča

  • Nikola Klišāne – iegūta 3.vieta

Skolotāja Silvija Kantāne

Pierīgas novadu apvienības Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas mācību jomas alternatīvā olimpiāde 4.-5.klasei

04.12.2018.

Iegūti 64 punkti no 89 punktiem

Dalībnieki:

  • Ance Eglīte
  • Elīna kalniņa
  • Līvija Mētra Mekša
  • Enija Vjakse

Skolotāji:

  • Elita Strazdiņa
  • Lidija Markeviča
  • Silvija Kantāne
  • Zane Ozoliņa
  • Dace Grundmane

Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiāde “Erudīts” 3.klasei

01.11.2018.

Iegūta 3.vieta

Komandas sastāvs:

  • Olivers Krilkovs
  • Elīza Kunstberga
  • Jete Liepiņa
  • Toms Edvards Vucens

Skolotāji: Solvita Liepiņa un Aija Dzene

 

Pierīgas novadu angļu valodas olimpiāde 10.- 12.klasei

30.10.2018.

Dalībnieki:

  • Niks Uļjanovs – 22.vieta (no 39 v.)
  • Anna Rūna- Umbraško – 29.vieta (no 39 v.)
  • Eduards Suveizda – 30.vieta (no 39.v.)

Skolotāja: Ilze Lindberga

Pages: 1 2 3 4