Mācību darbs

Mācību stundu saraksts 

2018./2019. mācību gada 1.semestrim

Fakultatīvās nodarbības

Individuālā darba (konsultāciju) grafiks

Pagarinātās dienas grupas grafiks 2018./2019. m.g.

Gada darba plāns

Informātikas kabineta noslogojuma grafiks 2018./2019. māc. g.

Valsts pārbaudes darbi:

2018./2019. mācību gada valsts pārbaudes darbu norises laiki

Valsts pārbaudes darbi 3. klases izglītojamiem

DD latviešu valodā latviešu mācībvalodas izglītības programmās (kombinēti) – mutvārdu daļa – no 07. 01. –  20. 02.2019.

rakstu daļa – 21.02.2019.

matemātikā – 27.02.2019..

Valsts pārbaudes darbi 6. klases izglītojamiem

DD latviešu valodā (kombinēti) – mutvārdu daļa – no  07. 01. -19. 02.2019.

rakstu daļa – 20.02.2019.

DD matemātikā  – 26.02.2019

DD dabaszinībās  – 07.03.2019.

Valsts pārbaudes darbi par vispārējās pamatizglītības ieguvi

  • latviešu valodā (kombinēti) – rakstu daļa –22.05.2019., mutvārdu daļa – 22. un 23. 05.2019.;
  • vienā svešvalodā pēc izglītojamā izvēles (kombinēti) – rakstu daļa – 29.05.2019., mutvārdu daļa – 29. un 30. 05.2019.;
  • matemātikā (rakstiski) – 04.06.2019.;
  • Latvijas vēsturē (rakstiski) – 11.06.2019..

Valsts pārbaudes darbi par vispārējās vidējās izglītības ieguvi. Obligātie centralizētie eksāmeni notiek:

  • vienā svešvalodā pēc izglītojamā izvēles (kombinēti):
  • angļu valodā (kombinēti) – rakstu daļa – 12.03.2019., mutvārdu daļa – 12., 13. un 14. 03.2019.;
  • krievu valodā (kombinēti) – rakstu daļa – 14.03.2019., mutvārdu daļa – 14. un 15.03.2019.;
  • latviešu valodā – 21.05.2019.;
  • matemātikā – 24.05.2019..

Izglītojamā izvēlētajā mācību priekšmetā centralizētais eksāmens notiek:

  • Latvijas un pasaules vēsturē – 28.05.2019.;
  • fizikā  – 30.05.2019.;
  • bioloģijā – 05.06.2019.;
  • ķīmijā  – 07.06.2019.;

Izglītojamā izvēlētajā mācību priekšmetā eksāmens notiek:

  • informātikā (kombinēti) – rakstu daļa – 03.06.2019., praktiskā daļa – 3. un 4.06.2019.;
  • ģeogrāfijā  – 10.06.2019.;
  • ekonomikā  – 12.06.2019.

Informatīvais materiāls par valsts pārbaudes darbiem:

Mācību stundu laiki (manīts ar 29.10.2018.)

Pagarinātās darba dienas  gr. 7.00 – 8.10
 1.stunda 8.30 – 9.10
 2.stunda 9.20 – 10.00
 3.stunda 10.10 – 10.50
Pusdienas 1.-4.kl. (30 min.)
 4.stunda11.20 – 12.00
 Pusdienas 5. – 12.kl. (30 min.)
 5.stunda 12.30 – 13.10
 6.stunda 13.20 – 14.00
 7.stunda14.10 – 14.50
 8.stunda 15.00 – 15.40
Pagarinātās dienas grupas līdz 17.00 (1.-6.kl.)

 

 indexSkolēnu autobusu kustības saraksts (2018./2019. māc. g.)

Uz skolu:
Tumšupe
Kākciems
7.45 – Podkājas7.05 – Vāverkrogs
7.50 – Plānupe7.15 – Jaunā muiža
8.00 – purvs7.20 – Kākciems
8.10 – pie mājām “Zītari”7.25 – Kangari
8.15 – Tumšupe7.30 – Aizalkšņi
8.20 – Ropaži 7.35 – Ropaži
SilakrogsAugšciems
7.05 – Kangari (Zaķumuižas virziens)8.05 – Allažu krustojums
7.15 – Bajāri8.10 – Augšciems
 7.20 – Bajāru (DUS)8.15 – Jasmīni
 7.25 – Zaķumuižas skola8.20 – Ropaži
 7.35 – Silakrogs 
 7.50 – Ropaži 
Uz mājām:
16.20 – Ropaži – Tumšupe 

17.00 – Augšciems

16.20 – Ropaži – Kākciems –  Silakrogs
19.10 – Ropaži – Tumšupe – Augšciems – Kākciems (interešu izglītības pulciņu dalībniekiem)

 

Skolotāju  kolektīvs 2018./2019. m.g.

Vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Zaiga ArmaneĢeogrāfija, Dabaszinības
Ina BaižaPagarinātās dienas grupas skolotāja
Armands MaslovskisMatemātika, Fizika, Ekonomika
Daiga JermakaSports
Ārija BukevičaKrievu valoda
Gunta DarbvareVizuālā māksla
Anna Pūriņa Matemātika, Fizika
Aija DzeneSākumskola skolotāja, Matemātika
Rita FreimaneInformātika
Gundega GaniņaBioloģija, Ķīmija
Ilvars IeviņšKristīgā ētika
Silvija KantāneLatviešu valoda un literatūra
Elena SuveizdaSākumskolas skolotāja, Sports
Indra ĶeķeSākumskolas skolotāja, Matemātika
Elīna EšmiteAngļu valoda
Vaira LeceVizuālā māksla, Mājturība un tehnoloģijas, Tehniskā grafika
Solvita LiepiņaSākumskola skolotāja
Daira Ruta MorusaAngļu valoda
Lidija MarkevičaLatviešu valoda un literatūra
 Irina KreišmaneVācu valoda, Krievu valoda
Ivars Hermanis
Mājturība un tehnoloģijas
Anita SārnaSākumskolas skolotāja
Velga Rotberga- BleijaVēsture, Politika un tiesības
Olga OzolaSports
Zane OzoliņaMūzika
Egita SeņkāneVēsture, Sociālās zinības, Veselības mācība
Elita StrazdiņaLatviešu valoda un literatūra
Fēlikss SvirskisKulturoloģija, Latviešu valoda un literatūra
Antra UrtāneMatemātika
Dace GrundmaneVizuālā māksla
Elvīra VaivodeĶīmija

 

Klašu audzinātāji

KlaseSkolotājs/-a
1.a. klaseElena Suveizda
1.b. klaseAnita Sārna
2..klaseIndra Ķeķe
3.a klaseAija Dzene
3.b klaseSolvita Liepiņa
4.a klaseElita Strazdiņa
4.b klaseSilvija Kantāne
5.a klaseOlga Ozola
5.b klaseElīna Ešmite
6.a klaseVelga Rotberga-Bleja
6.b klaseAntra Urtāne
7. a klaseAnna Pūriņa
7.b klaseLidija Markeviča
8. klaseEgita Seņkāne
9.a klaseZane Ozoliņa
9.b klaseIveta Lapiņa
10.klaseIlze Lindberga
11. klaseĀrija Bukeviča
12.klaseFēlikss Svirskis

 

2018./2019. mācību gada sākuma un beigu datumi

1.-8. klašu un 10.-11. klašu skolēniem

9. klašu skolēniem

12. klašu skolēniem

3. septembris – 31. maijs

3. septembris – 17. maijs

3. septembris – 17. maijs

1. semestris
1.-12.klašu skolēniem1. septembris līdz 23. decembris
2. semestris
1.-8. klašu un 10.-11. klašu skolēniem

9. klašu skolēniem

12. klašu skolēniem

2019. gada 5. janvāris – 3. jūnijs

2019. gada 5. janvāris – 14. jūnijs

2019. gada 5. janvāris – 21. jūnijs

 
Rudens brīvdienas2018. gada 22. oktobris – 26. oktobris
Ziemas brīvdienas2018. gada 24. decembris – 2019. gada 4. janvāris
Pavasara brīvdienas1.-11.klašu skolēniem: 2019. gada 11. marts – 15. marts;
12. klašu skolēniem: 2019. gada 18. marts – 22. marts
Vasaras brīvdienas1.-8. klašu un 10.-11. klašu skolēniem:

2019. gada 3. jūnijs – 30. augusts

Izglītības iestāde patstāvīgi pieņem lēmumu par vienu nedēļu ilgām papildu brīvdienām 1.klases skolēniem. Papildu brīvdienas organizē otrajā semestrī.

Ropažu vidusskolā papildus brīvdienas 1.klasēm no 11.02.3019. -15.02.02019.