Skolas padome

Nākamā Ropažu vidusskolas padomes sanāksme notiks 11.janvārī plkst. 19.00

 

Ropažu vidusskolas padomes reglaments:

 

                                                        Skolas Padome

                                                      2017./2018.māc.g.

Klase Pārstāvis E-pasts Telefons
1. Direktors Pēteris Salenieks peteris.salenieks@gmail.com 26163265
2. Skolotāja Aija Kukule aija-kukule@inbox.lv 26668073
3. Skolotāja Indra Ķeķe ikeke@inbox.lv 26112892
4. Skolotāja Elīna Ešmite jaunslavieteelina@gmail.com 25856402
5. Skolnieks Miks Bleija miks.bleija@gmail.com 26266326
6. Skolniece Zanda Zelma Lece zandalece@gmail.com 28270221
7. Skolniece Ivonna Dzene Ivonna-saulīte@inbox.lv 27793375
8. Skolniece Linda Bardina lindabardina@gmail.com 28336970
9. Skolniece Anna Rūna Umbraško annaruna@inbox.lv  
10. 1.a Kristaps Kaimiņš aberg77@inbox.lv 20352545
11. 1.a Jānis Dzenis dzenis112@inbox.lv 27820487
12. 1.b Guntis Lauriņš guntis.laurins@gmail.com 27043788
13. 2.a Inese Upeniece ince72@inbox.lv  
14. 2.b      
15. 3.a Gunita Keiša gunita.keisa@inbox.lv 26174722
16. 3.b Dace Priedeslaipa dace.priedeslaipa@gmail.com 26338235
17. 4.a Diāna Grāmatiņa hbuss@inbox.lv 26438832
18. 4.b Iveta Kondrāte kondra@inbox.lv 22053255
19. 5.a Silvija Apse silvija.apse@inbox.lv 29231931
20. 5.b Oksana Lozinska lozinskaoksana@inbox.lv 22491414
21. 6.a Solvita Zvilna solvitazvilna@inbox.lv 26138262
22. 6.b Madara Fanija Benga bengamadara@gmail.com 27774274
23. 7. Sanita Bretšteina b.sanita@inbox.lv 29631299
24. 7. Zita Ugare Zitaugare123@gmail.com 26898438
25. 8.a Solvita Zvilna              solvitazvilna@inbox.lv 26138262
26. 8.b Benita Ceplīte Benito333@inbox.lv 26755529
27. 9.a Ieva Karu-Šembele ieva.k.s@inbox.lv 28615203
28. 9.b Jana Roze Jana.roze@inbox.lv 25482595
29. 10. Oļesja Guščina nastja3208@inbox.lv 27038470
30. 11. Ervīns Vjakse granits@inbox.lv 29357999
31. 12 Antoņina Kolganova tona242@inbox.lv 28343143
32. Rop.nov. domes pārstāve Klaudija Hēla claudiafizio@yahoo.de 29273937
33. Rop.nov.domes pārstāve Ingrīda Amantova ingrida.amantova@ropazi.lv  

 

Skolas Padomes  protokoli:

 

Publicitāte: