Skolas padome

Ropažu vidusskolas padomes reglaments:

 Skolas Padomes sēžu protokoli:

 

Publicitāte:

 

Ropažu vidusskolas skolas Padomes sastāvs

2016./2017.mācību gads

  Klase Pārstāvis E-pasts Telefons
1. Direktors Pēteris Salenieks peteris.salenieks@gmail.com 26163265
2. Skolotāja Lidija Markeviča markevicalidija@inbox.lv 27796572
3. Skolotājs Ilvars Ieviņš ilvars.ievins@ropazi.lv 26805400
4. Skolotāja Elena Suveizda suveizda75@inbox.lv 26156645
5. Skolnieks Miks Bleija miks.bleija@gmail.com 26266326
6. Skolniece Zanda Zelma Lece zandalece@gmai.com 28270221
7. Skolnieks Tiks izvirzīts cits.    
8. 1.a Ketrina Ieviņa ketrinaievina@gmail.com 29641855
9   Zane Kunstberga zane.kunstberga@gmail.com 26331304
10. 1.b Vineta Kešāne Wiwitasuperstar@gmail.com 20041619
11.   Mārcis Liepiņš marcis.liepins@gmail.com 28699969
12. 2.a Diāna Luna zdiana@inbox.lv 27809043
13. 2.b Līga Lapiņa LapinnaLiiga@gmail.com 26815919
14.   Linda Skuja linda1921@inbox.lv 26859089
15. 3.a Diāna Grāmatiņa hbuss@inbox.lv 26438832
16. 3.b Iveta Kondrāte kondra@inbox.lv 22053255
17. 4.ab Silvija Apse silvija.apse@inbox.lv 29231931
18.   Eva Haberkorne-Vimba eva.haberkorne@gmail.com 29210007
19. 5.a Solvita Zvilna solvitazvilna@inbox.lv 26138262
20. 5.b Jūlija Spilva spilva29@inbox.lv 29288332
21. 6. Inga Sila ingasila36@gmail.com 29778942
22. 7.a Imants Cīrulis imants@attrade.lv 29382578
23.   Maija Klišāne norberts3@inbox.lv 22024042
24. 7.b Benita Ceplīte   26755529
25.   Jānis Zuters janis.zuters@lu.lv 29470187
26. 8.a Ieva Karu-Šembele ieva.k.s@inbox.lv 28615203
27. 8.b      
28. 9. Kristaps Kaimiņš aberg77@inbox.lv 20352545
29. 9. Zita Ugare zitaugare123@gmai.com 26898438
30. 10. Baiba Matjuškina   29187674
31. 11. Antoņina Kolganova tona242@inbox.lv 28343143
32. 12.      
33. Ropažu novada domes pārstāvis Klaudija Hēla claudijafizio@yahoo.de 29273937