Mūsējie saņem Draudzīgā Aicinājuma medaļas

28. janvārī Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija un Draudzīgā Aicinājuma fonds organizēja svinīgo pasākumu – Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Goda diplomu pasniegšana, pulcējot cilvēkus no visas valsts.

«Draudzīgo aicinājumu» uzsācis bijušais Valsts prezidents Kārlis Ulmanis, kurš savā vārdadienā uzdāvinājis bērnības skolai grāmatas un lūdzis, lai arī citi atceras savas skolas. Tradīciju atjaunojusi Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija par pamatu ņemot 1935. gada 28. janvārī iedibināto ideju. Sadarbojoties ar “Draudzīgā aicinājuma” fondu, ģimnāzija Latvijas brīvvalsts laikā dzimušo ideju piepildījusi ar jaunu saturu, kas vērsts uz izglītības kvalitāti un pateicību sabiedrībai par atbalstu izglītībai. “Draudzīgā aicinājuma” medaļu un Goda diplomu pasniedz par Latvijas vārda popularizēšanu pasaulē, izcīnot uzvaru starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs. Kandidātus  šim apbalvojumam izrauga “Draudzīgā aicinājuma” fonda pārstāvji un vērtējumā ņem vērā skolēna sasniegumus mācību olimpiādēs. 

Mikam Bleijam tā piešķirta nominācijā “Absolvents” par izciliem sasniegumiem starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiādē, 2018. gadā izcīnot bronzas medaļu.

Savukārt skolotāja Zaiga Armane apbalvota  nominācijā “Skolotājs” par par skolēnu sagatavošanu augstiem starptautiskiem mācību sasniegumiem. 

Skatīt: http://konkurss.lv/da_medala/nomin.php?ID=6