“Sporto visa klase” jaunā sezona

         Jau piekto gadu Latvijā norisinās projekts “Sporto visa klase”. Projekta galvenais mērķis ir  ieinteresēt skolēnus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kā arī analizēt fizisko aktivitāšu ietekmi uz veselību.

        Šajā mācību gadā programmai “Sporto visa klase” pievienojās trešo klašu komanda. Komandas kapteinis ir Haralds Lasmanis. Dalību turpina 4.b un abas 5. klases.

    31.oktobrī “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 7000 dalībnieku, lai grandiozā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas sezonai. Pasākuma atklāšanā piedalījās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs un idejas autors Žoržs Tikmers un citas amatpersonas. Atklāšanas ceremonijā bija padomāts par plašu izklaides programmu. Pasākuma laikā jaunie dalībnieki saņēma oficiālo programmas piederības zīmi – karogu un nodeva zvērestu.

        Projekts “Sporto visa klase” ir īpašs ar to, ka sporta nodarbības notiek 5 reizes nedēļā. Šī gada laikā būs jāpiedalās konkursos un sacensībās, kur tiks vērtētas ne tikai sportiskās prasmes un iemaņas, bet arī sekmes mācībās un padarītie labie darbi. Sports nav tikai sacensība, bet arī savstarpēja cieņa un draudzība. To mēs mēģināsim stiprināt! Lai mums izdodas!