Autobusi ar 4.septembri

 

 

 

 

 

 

 

Uz skolu

Kākciems – Zaķumuiža -Silakrogs – Ropaži Ropaži – Tumšupe – Augšciems – Ropaži
Ropaži – 7.05 Ropaži – 7.00
Kangari – 7.10 Podkāji – 7.05
Vāverkrogs – 7.15 Vilkači – 7.10
Jaunā muiža – 7.25 Plānupe – 7.20
Kākciems – 7.30 Tumšupe – 7.30
Asari – 7.35 Ropaži – 7.40
Bajāru dārziņi – 7.40 Liepkalni – 7.50
Bajāru DUS – 7.45 Augšciems – 8.00
Zaķumuiža – 7.50 Jasmīni – 8.10
Silakrogs – 8.00 Ropaži (pie kapiem) – 8.15
Lielā priede – 8.10  
Aizalkšņi – 8.15  
Ropaži – 8.20  
Jānukalns – 8.25  

Uz mājām

16.45

Ropaži – Aizalkšņi – Purmalas – Lielā priede – Kangari –

Vāveres – Jaunāmuiža – Kākciems – Asari – Bajāru dārziņi –

Bajāru DUS – Zaķumuiža – Silakrogs – Ropaži

16.45 

Tumšupe – Plānupe – Vilkači – Sidrabsalas – Ropaži

17.10

Ropaži – Jasmīni – Augšciems – Liepkalni – Viessturi – Ropaži

19.10

Tumšupe – Augšciems – Kākciems