Mūsu meitenēm 3. vieta volejbola turnīrā

Mālpils vidusskolā notikušajā Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrā A vecuma grupas (1996./99. g.dz.) jaunietēm pēc viena gada pārtraukuma pirmo vietu izcīnījusi Mārupes vidusskolas komanda, kas palika nepārspēta visās četrās spēlēs.

Salīdzinot ar pagājušā gada turnīru jaunietēm, dalībnieču skaits bija palielinājies par vienu komandu – šoreiz nebija pārstāvēta Ādažu vidusskola, toties klāt nāca Zvejniekciema un Mālpils vidusskolu vienības. Turnīrs notika pēc viena apļa sistēmas, katrai komandai tiekoties ar katru spēlēs līdz diviem uzvarētiem setiem.

Mārupes vidusskolas audzēknes uzvarēja visās četrās cīņās, zaudējot tikai divos setos.

Zvejniekciema volejbolistes, kuras čempionēm bija izrādījušas vissīvāko pretestību un piekāpās tikai trešā seta pašā galotnē, likumsakarīgi vinnēja pārējos mačus – turklāt visus divos setos – un ieņēma otro vietu.

Trešajā vietā ierindojās pagājušā gada Pierīgas skolu A grupas turnīra uzvarētājas Ropažu vidusskolas volejbolistes, ceturtajā – mājinieces mālpilietes, bet zaudējumus visās četrās spēlēs, nevinnējot nevienu setu, piedzīvoja komanda no Siguldas Valsts ģimnāzijas, kas, kā jau ziņots, nesen triumfēja A grupas turnīrā jauniešiem.

Raksts pārpublicēts:

http://www.aprinkis.lv/sports/item/29148-marupes-volejbolistes-pec-gada-partraukuma-atgust-pierigas-cempionu-titulu