Pierīgas novadu volejbola turnīrā Ropažu vidusskolas jauniešiem 3.vieta

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrā vecākajā A grupā (1996./99. g.dz.) jauniešiem Zvejniekciema vidusskolā, tāpat kā pērn, piedalījās sešu izglītības iestāžu un trešo gadu pēc kārtas labākie izrādījās Siguldas Valsts ģimnāzijas audzēkņi.

Priekšsacīkšu turnīrā divās apakšgrupās katra komanda aizvadīja pa divām spēlēm līdz diviem uzvarētiem setiem (sets līdz 15 punktiem), noskaidrojot četrus pusfinālistus. Izšķirošajās spēlēs seti ritēja līdz 25 punktiem.

Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda apakšgrupā pārliecinoši divos setos pieveica mājiniekus Zvejniekciema vidusskolas audzēkņus un Babītes vidusskolu. Līdz ar uzvaru 2:1 pār laukuma saimniekiem pusfinālam no šīs grupas kvalificējās arī Babītes vidusskolnieki.

Otrā apakšgrupā visas trīs komandas guva pa vienai uzvarai un piedzīvoja pa vienam zaudējumam, tāpēc vietu sadalīšanai bija jāskaita uzvarētie un zaudētie seti. Šī bilance labāka izrādījās Krimuldas vidusskolas volejbolistiem. Otro vietu ieguva ropažnieki, kuri pārspēja mālpiliešus.

Pusfinālos siguldieši pieveica Ropažu komandu, bet Babītes vidusskola krietni sīvākā cīņā krimuldiešus. Tādējādi finālā otro reizi turnīrā bija jātiekas Siguldas un Babītes komandām, un arī šoreiz, līdzīgi kā apakšgrupā, Siguldas Valsts ģimnāzijas volejbolisti izrādījās klasi pārāki.

Spēlē par trešo vietu Ropažu vidusskolas komanda  pārspēja Krimuldas vidusskolu, bet abu pirmā posma trešo vietu ieguvēju savstarpējā cīņā par piekto vietu Zvejniekciema vidusskola  uzvarēja Mālpils vidusskolu.

KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS:

 1.vieta SIGULDAS VALSTS ģimnāzija

2. vieta BABĪTES vidusskola

3.vieta ROPAŽU vidusskola

4. vieta KRIMULDAS vidusskola

5.vieta ZVEJNIEKCIEMA vidusskola

6. vieta MĀLPILS vidusskola

Raksts pārpublicēts no saites – http://www.aprinkis.lv/sports/item/29039-siguldiesi-treso-gadu-pec-kartas-uzvar-pierigas-skolu-volejbola-turnira