Kustību festivāls „ Jaunpils 2014”

     Šī gada 30.aprīlī Ropažu vidusskolas tautisko deju kolektīvs „ Pūpolītis” devās uz kustību studijas „ Miks” un SIA „Zaļā josta” kopīgi veidoto pasākumu – kustību festivālu „ Jaunpils 2014.” Pasākuma mērķis bija popularizēt veselīgu dzīvesveidu un atbalstīt bērnu un jauniešu nepieciešamību apliecināt sevi dejā.

     Festivālā piedalījās 1000 dejotāju dažādās vecuma grupās, sākot no pirmskolas līdz 12. klasei. 1.-4. klašu grupā piedalījās 30 kolektīvi, kuri demonstrēja savu dejotprasmi ritma, aerobikas un modes dejās.

     Mūsu priekšnesuma nosaukums – „Mums tas patīk!” Dejas kustības un iestudējumu palīdzēja veidot sporta skolotāja Jeļena Suveizda. Esam priecīgi par palīdzību un atbalstu, jo savā vacuma grupā ieguvām 4 vietu!

     Brīvajā laikā apmeklējām radošās darbnīcas. Bija iespēja piedalīties izglītojošās spēlēs par vides saudzēšanu. Pils dāmas pavadībā iepazināmies ar pils vēsturi; apskatījām pils telpas, pagrabus, torni.

     Vēlamies pateikt paldies skolas direktoram Pēterim Saleniekam. Skola mums sniedza finansiālu atbalstu. Festivālā guvām pieredzi un lieliski atpūtāmies. Paldies par rūpēm un atbalstu arī vecākiem. Īpašs paldies Anetes un Nikijas māmiņām, kuras par mums rūpējās visa pasākuma laikā.

 

 

Deju kolektīva „ Pūpolītis”

vadītāja Ramona Poga

IMG_3431 (Large) IMG_3451 (Large) IMG_3455 (Large) IMG_3509 (Large) IMG_3513 (Large)